KONST / Litografier / Färglitografier 14823031
nr 1482 3031
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad, numrerad 17/50 cm, yttermått inklusive ram: 57x47 cm
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 20:11:07
9/8 09:58:41
100 kr
11/8 14:24:25
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe